Event Leaders Listing


HS - 22 Long Rifle
Place Member Name City Points
1. TATTON ALLSUP MULE CREEK, NM 79.00
2. SUMMER SHEDD ELOY, AZ 73.00
3. BRIDGER SANBORN WILLCOX, AZ 58.00
4. STEPHANIE CARR GILBERT, AZ 53.00
5. ADDIE ANDERSON PRESCOTT, AZ 49.00
6. TEGAN HOMOL CASA GRANDE, AZ 36.00
7. COLTON GUIN CASA GRANDE, AZ 16.00
8. WYATT AMBROSE CHINO VALLEY, AZ 10.00
9. ANNABELLE HAMPTON CASA GRANDE, AZ 8.00
10. TREY MOYA CAMP VERDE, AZ 8.00
HS - BAREBACK RIDING
Place Member Name City Points
1. TRACE HANCOCK TAYLOR, AZ 40.00
HS - BARREL RACING
Place Member Name City Points
1. JACQUELINE NICHOLS QUEEN CREEK, AZ 84.00
2. SHEYENNE LINCOLN WILLCOX, AZ 60.00
3. KENNEDY COOK WILLCOX, AZ 51.00
4. JULIA STARZINSKI PHOENIX, AZ 45.00
5. JENNIE MARTINEZ CHANDLER, AZ 38.00
6. DESTINY SHAFER WADDELL, AZ 33.00
7. TAYLOR NICHOLS MORRISTOWN, AZ 27.00
8. JAYCIE CUNDALL FLORENCE, AZ 27.00
9. DAKOTA KEENAN MARICOPA, AZ 21.00
10. RHAEANNE REIDHEAD CHANDLER, AZ 19.00
11. ALYSSA MICHNE MESA, AZ 10.00
12. FAITH HOLYAN COYOTE CANYON, NM 9.00
13. BRYNLEE LINDSEY WICKENBURG, AZ 9.00
14. COURTNEY KIBLER WILLCOX, AZ 8.00
15. ANNABELLE HAMPTON CASA GRANDE, AZ 6.00
16. JAMEE MIDDAGH ANTHONY, NM 6.00
17. CASSIDY CASTILLO PINETOP, AZ 6.00
18. CASSIE MILLER FLORENCE, AZ 6.00
19. HAILEY JONES KIRKLAND, AZ 5.00
20. AINSLEE FLUSCHE WADDELL, AZ 4.00
21. PAYTON HANNAN WICKENBURG, AZ 4.00
22. KDAYL LOONEY SILVERCITY, NM 4.00
23. BAILI CARTER NEW RIVER, AZ 3.00
24. MACKENZIE RAMSAY GLENDALE, AZ 3.00
25. TORI WILSON QUEEN CREEK, AZ 3.00
26. FAITH FURROW FORT MOHAVE, AZ 2.00
27. CASLYN WEIDENBENER QUEEN CREEK, AZ 1.00
28. ALEX SHULMAN TUCSON, AZ 1.00
HS - BREAKAWAY
Place Member Name City Points
1. KATIE PARRY PHOENIX, AZ 63.50
2. FAITH HOLYAN COYOTE CANYON, NM 30.50
3. BAILI CARTER NEW RIVER, AZ 29.00
4. BRYNLEE LINDSEY WICKENBURG, AZ 28.00
5. DAKOTA KEENAN MARICOPA, AZ 25.00
6. KAYCE EDWARDS TRUTH OR CONSEQUENCES, NM 25.00
7. CASLYN WEIDENBENER QUEEN CREEK, AZ 24.50
8. TAYLOR ALLEN QUEEN CREEK, AZ 23.00
9. SHEYENNE LINCOLN WILLCOX, AZ 20.00
10. JAMEE MIDDAGH ANTHONY, NM 19.00
11. KDAYL LOONEY SILVERCITY, NM 17.50
12. CASSIE MILLER FLORENCE, AZ 16.50
13. KAILA HELMS PHOENIX, AZ 16.00
14. TATUM SCHAFER SAN TAN VALLEY, AZ 12.00
15. JESSICA TODACHEENIE HOLBROOK, AZ 11.00
16. CARLY JO SELLS KAYENTA, AZ 11.00
17. ELISA ROSE FLORENCE, AZ 10.50
18. BRYNDEE HALL PAYSON, AZ 10.00
19. SAMI WENGERT CASA GRANDE, AZ 10.00
20. KEYLIE KEMPLE HESPERUS, CO 9.00
21. ARIANA PARRY FT MCDOWELL, AZ 9.00
22. KHYE SHERWOOD CASA GRANDE, AZ 9.00
23. TANNA WEBSTER SAN SIMON, AZ 7.00
24. RAWLINDA BEN PERIDOT, AZ 7.00
25. SAVANNAH FOWLIE PHOENIX, AZ 7.00
26. KALEE NOWLIN CASA GRANDE, AZ 6.00
27. ANNABELLE HAMPTON CASA GRANDE, AZ 6.00
28. TR FROST LAKESIDE, AZ 6.00
29. SADEE REIDHEAD SHOWLOW, AZ 6.00
30. NAIYA GUIN CASA GRANDE, AZ 5.00
31. TAYLOR NICHOLS MORRISTOWN, AZ 5.00
32. KENNEDY COOK WILLCOX, AZ 3.00
33. TORI WILSON QUEEN CREEK, AZ 3.00
34. BAYLEE MOTES DOUGLAS, AZ 2.00
35. ARENA BEN PERIDOT, AZ 1.00
36. JULIANNA GILBERT SAN CARLOS, AZ 1.00
37. RHAEANNE REIDHEAD CHANDLER, AZ 1.00
HS - BULL RIDING
Place Member Name City Points
1. HUNTER KELLY SAN TAN VALLEY, AZ 40.00
2. WYATT AUSTIN QUEEN CREEK, AZ 19.00
3. DEVIN HILLIER PINETOP, AZ 10.00
4. BRAD MORENO KAYENTA, AZ 9.00
5. STEVEN JACKSON IGNACIO, CO 8.00
6. KAIDEN GIRON TUCSON, AZ 7.00
HS - Boy's Cutting
Place Member Name City Points
1. QUINCY REEVES EAGAR, AZ 86.00
2. GAVIN HERSHBERGER LITCHFIELD PARK, AZ 84.00
3. GARRETT HERSHBERGER LITCHFIELD PARK, AZ 73.00
HS - GOAT TYING
Place Member Name City Points
1. ANNABELLE HAMPTON CASA GRANDE, AZ 59.00
2. DAKOTA KEENAN MARICOPA, AZ 54.50
3. ROCKY RODRIGUEZ CHINO VALLEY, AZ 54.00
4. CASLYN WEIDENBENER QUEEN CREEK, AZ 47.00
5. SAMI WENGERT CASA GRANDE, AZ 47.00
6. RUDY RODRIGUEZ CHINO VALLEY, AZ 34.50
7. TR FROST LAKESIDE, AZ 25.00
8. KATIE PARRY PHOENIX, AZ 24.50
9. TAYLOR ALLEN QUEEN CREEK, AZ 22.50
10. BAILI CARTER NEW RIVER, AZ 19.50
11. KENNEDY COOK WILLCOX, AZ 19.00
12. BAYLEE MOTES DOUGLAS, AZ 13.00
13. TATUM SCHAFER SAN TAN VALLEY, AZ 11.00
14. LILY HOUSEHOLDER CASA GRANDE, AZ 11.00
15. ASHLYN DIGHANS MAYER, AZ 10.00
16. HAILEY JONES KIRKLAND, AZ 7.50
17. SADEE REIDHEAD SHOWLOW, AZ 7.00
18. ARIANA PARRY FT MCDOWELL, AZ 6.00
19. RHAEANNE REIDHEAD CHANDLER, AZ 6.00
20. BETHANY ROBINSON PHOENIX, AZ 5.00
21. SAVANNAH FOWLIE PHOENIX, AZ 4.00
22. ELISA ROSE FLORENCE, AZ 4.00
23. ALEXANDRA PALLANES SONOITA, AZ 4.00
HS - Girl's Cutting
Place Member Name City Points
1. TATUM SCHAFER SAN TAN VALLEY, AZ 79.50
2. CASLYN WEIDENBENER QUEEN CREEK, AZ 73.50
3. TAYLOR NICHOLS MORRISTOWN, AZ 66.00
4. DAKOTA KEENAN MARICOPA, AZ 64.50
5. LAUREN DEVANEY GILBERT, AZ 60.00
6. AVERY SHRIVER MORRISTOWN, AZ 58.50
7. BAYLEE MOTES DOUGLAS, AZ 39.00
HS - POLE BENDING
Place Member Name City Points
1. CASSIE MILLER FLORENCE, AZ 68.00
2. DESTINY SHAFER WADDELL, AZ 63.00
3. ANNABELLE HAMPTON CASA GRANDE, AZ 39.00
4. JENNIE MARTINEZ CHANDLER, AZ 39.00
5. SHEYENNE LINCOLN WILLCOX, AZ 35.00
6. LAUREN DEVANEY GILBERT, AZ 34.00
7. JACQUELINE NICHOLS QUEEN CREEK, AZ 34.00
8. KENNEDY COOK WILLCOX, AZ 26.00
9. HAILEY JONES KIRKLAND, AZ 25.00
10. RHAEANNE REIDHEAD CHANDLER, AZ 19.00
11. PAYTON HANNAN WICKENBURG, AZ 17.00
12. TATUM SCHAFER SAN TAN VALLEY, AZ 14.00
13. DAKOTA KEENAN MARICOPA, AZ 13.00
14. KEYLIE KEMPLE HESPERUS, CO 10.00
15. JAYCIE CUNDALL FLORENCE, AZ 10.00
16. TORI WILSON QUEEN CREEK, AZ 10.00
17. COURTNEY KIBLER WILLCOX, AZ 6.00
18. BAYLEE MOTES DOUGLAS, AZ 6.00
19. SAMI WENGERT CASA GRANDE, AZ 5.00
20. MACKENZIE RAMSAY GLENDALE, AZ 5.00
21. MARISSA KOPACZ PRESCOTT, AZ 4.00
22. DOMINIQUE PARGAS GRANTS, NM 4.00
23. HALLIE MILLER HERFORD, AZ 3.00
24. CASLYN WEIDENBENER QUEEN CREEK, AZ 1.00
25. JULIA STARZINSKI PHOENIX, AZ 1.00
26. ARIANA PARRY FT MCDOWELL, AZ 1.00
27. KDAYL LOONEY SILVERCITY, NM 1.00
28. ALYSSA MICHNE MESA, AZ 1.00
29. KENNEDY CROSBY SCOTTDALE, AZ 1.00
HS - Reined CowHorse
Place Member Name City Points
1. GARRETT HERSHBERGER LITCHFIELD PARK, AZ 66.00
2. JULIA STARZINSKI PHOENIX, AZ 57.00
3. GAVIN HERSHBERGER LITCHFIELD PARK, AZ 53.00
4. CASLYN WEIDENBENER QUEEN CREEK, AZ 47.00
5. JENNIE MARTINEZ CHANDLER, AZ 34.00
6. WYATT WILMS FORT MCDOWELL, AZ 25.50
7. SHEA GRAHAM CAVE CREEK, AZ 25.50
8. AVERY SHRIVER MORRISTOWN, AZ 23.00
9. LAUREN DEVANEY GILBERT, AZ 20.00
HS - SADDLE BRONC
Place Member Name City Points
1. CHANCE WEST CHINO VALLEY, AZ 60.00
2. LEEGENE BARLOW ROCK POINT, AZ 18.00
3. MATTHEW TUNI KAIBETO, AZ 10.00
4. HUNTER BRASWELL SHOWLOW, AZ 10.00
HS - STEER WRESTLING
Place Member Name City Points
1. LOGAN BATES FLORENCE, AZ 70.00
2. SHERRICK SANBORN WILLCOX, AZ 57.00
3. JACKSON CLARK SAN TAN VALLEY, AZ 45.00
4. BRIDGER SANBORN WILLCOX, AZ 19.00
HS - TEAM ROPING (Header)
Place Member Name City Points
1. CLAY CHERRY STANFIELD, AZ 54.00
2. BRANDON BEN PERIDOT, AZ 51.00
3. BRAD MORENO KAYENTA, AZ 29.00
4. GAVIN HERSHBERGER LITCHFIELD PARK, AZ 27.00
5. JACKSON CLARK SAN TAN VALLEY, AZ 27.00
6. JACOB TODD WILLCOX, AZ 25.00
7. SADEE REIDHEAD SHOWLOW, AZ 22.00
8. JAKEN TODACHEENIE HOLBROOK, AZ 20.00
9. JOHN WILLIAM BAHE CHINLE, AZ 18.00
10. BRENNAN GONZALES GILABEND, AZ 18.00
11. BENJAMIN BALOW SKULL VALLEY, AZ 17.00
12. ELISA ROSE FLORENCE, AZ 16.00
13. DAKOTA KEENAN MARICOPA, AZ 14.00
14. JUSTIN YAZZIE SHIPROCK, NM 14.00
15. CHANCE BRITAIN CASA GRANDE, AZ 14.00
16. CASLYN WEIDENBENER QUEEN CREEK, AZ 13.00
17. KALEB HEIMBURG SAN TAN VALLEY, AZ 13.00
18. TY STEPHENS PHOENIX, AZ 12.00
19. ANDREW PARRY FORT MCDOWELL, AZ 10.00
20. KHYE SHERWOOD CASA GRANDE, AZ 9.00
21. TREY BEGAY TUBA CITY, AZ 8.00
22. HUNTER JORGENSEN QUEEN CREEK, AZ 8.00
23. MORGAN DRAGT PHOENIX, AZ 8.00
24. SHERRICK SANBORN WILLCOX, AZ 7.00
25. BAILI CARTER NEW RIVER, AZ 7.00
26. KAYLA HANSEN PHOENIX, AZ 7.00
27. COLT LYMAN ELGIN, AZ 6.00
28. RHAEANNE REIDHEAD CHANDLER, AZ 4.00
29. BAYLEE MOTES DOUGLAS, AZ 4.00
30. CY SINGER FLAGSTAFF, AZ 4.00
31. AUSTIN ASSINI ORACLE, AZ 3.00
32. JAMEE MIDDAGH ANTHONY, NM 2.00
33. DUSTIN GRANGER TUBA CITY, AZ 2.00
34. KALEE NOWLIN CASA GRANDE, AZ 1.00
35. KAYCE EDWARDS TRUTH OR CONSEQUENCES, NM 1.00
HS - TEAM ROPING (Heeler)
Place Member Name City Points
1. SAM GARSIDE PRESCOTT, AZ 54.00
2. CODY LANSING CORTEZ, CO 51.00
3. STADE RIGGS TUBA CITY, AZ 29.00
4. GARRETT HERSHBERGER LITCHFIELD PARK, AZ 27.00
5. CACHE KERBY QUEEN CREEK, AZ 27.00
6. QUIRT PETERSON PARADISE, AZ 25.00
7. TR FROST LAKESIDE, AZ 22.00
8. JEROME CHEE LEUPP, AZ 21.00
9. CODY WILSON HOLBROOK, AZ 20.00
10. TRAVIS JONOVICH BUCKEYE, AZ 18.00
11. CASEY SPARBY SCOTTSDALE, AZ 17.00
12. ROCKWELL KEPLER SURPRISE, AZ 16.00
13. COLTON GUIN CASA GRANDE, AZ 14.00
14. DEAN HOLYAN COYOTE CANYON, NM 14.00
15. TREVOR JIM SHIPROCK, AZ 14.00
16. CONOR CURBELLO MESA, AZ 13.00
17. O.T. EDWARDS TRUTH OR CONSEQUENCES, NM 13.00
18. COLT STEPHENS PHOENIX, AZ 12.00
19. DAYLAN BARTON WINSLOW, AZ 12.00
20. LOGAN BATES FLORENCE, AZ 9.00
21. CANON FREELAND PHOENIX, AZ 9.00
22. KATIE PARRY PHOENIX, AZ 8.00
23. BEN SPLAYT GILBERT, AZ 8.00
24. CASSIE MILLER FLORENCE, AZ 7.00
25. KAILA HELMS PHOENIX, AZ 6.00
26. CLAY LYMAN ELGIN, AZ 6.00
27. SHEYENNE LINCOLN WILLCOX, AZ 4.00
28. QUINCY REEVES EAGAR, AZ 4.00
29. SHERINA SINGER FLAGSTAFF, AZ 4.00
30. BRYSON ALDER MORRISTOWN, AZ 3.00
31. BREWEN MIDDAGH ANTHONY, NM 2.00
32. JULIANNA GILBERT SAN CARLOS, AZ 2.00
33. NOEL JOHNSON PHOENIX, AZ 2.00
34. CHASE MIDDLETON CHINO VALLEY, AZ 1.00
35. BRYNLEE LINDSEY WICKENBURG, AZ 1.00
HS - TIEDOWN
Place Member Name City Points
1. O.T. EDWARDS TRUTH OR CONSEQUENCES, NM 67.00
2. LOGAN BATES FLORENCE, AZ 54.00
3. SHERRICK SANBORN WILLCOX, AZ 35.00
4. COLTON GUIN CASA GRANDE, AZ 35.00
5. ANDREW PARRY FORT MCDOWELL, AZ 34.00
6. DEAN HOLYAN COYOTE CANYON, NM 32.00
7. CACHE KERBY QUEEN CREEK, AZ 26.00
8. AUSTIN ASSINI ORACLE, AZ 23.00
9. JACKSON CLARK SAN TAN VALLEY, AZ 22.00
10. BRAD MORENO KAYENTA, AZ 22.00
11. CONOR CURBELLO MESA, AZ 21.00
12. QUINCY REEVES EAGAR, AZ 19.00
13. TRAVIS JONOVICH BUCKEYE, AZ 18.00
14. CANON FREELAND PHOENIX, AZ 18.00
15. JAKEN TODACHEENIE HOLBROOK, AZ 15.00
16. JUSTIN YAZZIE SHIPROCK, NM 15.00
17. TREVOR JIM SHIPROCK, AZ 9.00
18. JOHN WILLIAM BAHE CHINLE, AZ 6.00
19. QUIRT PETERSON PARADISE, AZ 6.00
20. CLAY CHERRY STANFIELD, AZ 5.00
21. TYLER ETSITTY KAYENTA, AZ 5.00
22. BRYSON ALDER MORRISTOWN, AZ 4.00
23. BRIDGER SANBORN WILLCOX, AZ 3.00
24. TATE WELLS WILLIAMS, AZ 1.00
HS - Trap Shooting
Place Member Name City Points
1. TATTON ALLSUP MULE CREEK, NM 74.50
2. SUMMER SHEDD ELOY, AZ 69.00
3. SKYLER PIKE CAMP VERDE, AZ 58.50
4. GARRETT SMITH PAULDEN, AZ 44.00
5. TEGAN HOMOL CASA GRANDE, AZ 41.50
6. DEREK TERRY WILLCOX, AZ 41.50
7. KAYLEE BARKER CAMP VERDE, AZ 33.00
8. COLTON GUIN CASA GRANDE, AZ 20.50
9. TREY MOYA CAMP VERDE, AZ 13.50
Jr - 22 Long Rifle
Place Member Name City Points
1. KAYLEE COLLIER CHINO VALLEY, AZ 66.00
2. JULIO BROWN CHINO VALLEY, AZ 63.00
3. WYATT DEVANEY COOLIDGE, AZ 61.00
4. ZANE COMPTON FLORENCE, AZ 60.00
5. NOAH HAVEN WINDOW ROCK, AZ 52.00
6. LANDON PETTY CAMP VERDE, AZ 31.00
7. KENZIE KELTON MAYER, AZ 26.50
8. JACE THORSTENSON SURPRISE, AZ 25.00
9. STERLING FOWLIE PHOENIX, AZ 22.50
10. KETCH KELTON MAYER, AZ 20.00
Jr - Bareback
Place Member Name City Points
1. BEAU KELLEY COOLIDGE, AZ 69.00
2. AVERY MULLINS PHOENIX, AZ 64.50
3. KOOPER HEIMBURG SAN TAN VALLEY, AZ 56.50
4. SLADE KEITH STANFIELD, AZ 52.50
5. BOYCE KRAUT WITTMANN, AZ 48.50
6. JAXTON MORTENSEN PAULDEN, AZ 24.00
7. STETSON HANCOCK TAYLOR, AZ 16.00
8. KETCH KELTON MAYER, AZ 12.00
Jr - Barrel Racing
Place Member Name City Points
1. BERLYN FRANKS SAN TAN VALLEY, AZ 63.00
2. MARYN GUTIERREZ ELOY, AZ 49.00
3. MADILYN TODD WILLCOX, AZ 44.00
4. CARLY LONGO PHOENIX, AZ 40.00
5. BRYLEE BANNING LITCHFIELD PARK, AZ 38.00
6. SERENA HUBBELL PATAGONIA, AZ 36.00
7. KADENCE DORMAN CHINO VALLEY, AZ 26.00
8. SHAYNA WIMBERLY WICKENBURG, AZ 24.00
9. JADEN USHER GOODYEAR, AZ 24.00
10. TIMBER WIMBERLY WICKENBURG, AZ 21.00
11. ADI JO MARTIN PRESCOTT VALLEY, AZ 18.00
12. RAYNA BILLINGSLEY PHOENIX, AZ 17.00
13. ALEXANDRA BEGAY INDIAN WELLS, AZ 15.00
14. KENZIE KELTON MAYER, AZ 8.00
15. DAISY HOWELL PARKS, AZ 5.00
16. JANAE TODACHEENIE HOLBROOK, AZ 4.00
17. REINA ROMERO TUCSON, AZ 4.00
18. TAYLER KENT CASA GRANDE, AZ 3.00
19. KARSEN JACKSON CORNVILLE, AZ 1.00
Jr - Boys Breakaway
Place Member Name City Points
1. KETCH KELTON MAYER, AZ 50.00
2. SLADE KEITH STANFIELD, AZ 44.00
3. RAWLEY BEN PERIDOT, AZ 43.00
4. SHEA FREELAND PHOENIX, AZ 41.00
5. DENTON DUNNING SURPRISE, AZ 41.00
6. MAVERIK FRANKS SAN TAN VALLEY, AZ 27.00
7. DILLON CONNELLEY PHOENIX, AZ 22.00
8. BRODY BANNING LITCHFIELD, AZ 18.00
9. AVERY MULLINS PHOENIX, AZ 17.00
10. COOPER BATES FLORENCE, AZ 12.00
11. JACE THORSTENSON SURPRISE, AZ 10.00
12. MICHAEL WILLIAMS LUKACHUKAI, AZ 10.00
13. JAMES ARVISO GALLUP, NM 7.00
14. WYATT KRAFT WILLIAMS, AZ 7.00
15. CADE HUBBELL PATAGONIA, AZ 2.00
16. COIL WATCHMAN WHITERIVER, AZ 1.00
Jr - Boys Goat Tying
Place Member Name City Points
1. CASHTON WEIDENBENER QUEEN CREEK, AZ 76.00
2. COOPER ANDERSEN CASA GRANDE, AZ 61.00
3. KETCH KELTON MAYER, AZ 53.00
4. SLADE KEITH STANFIELD, AZ 45.50
5. DENTON DUNNING SURPRISE, AZ 45.50
6. JACE THORSTENSON SURPRISE, AZ 41.00
7. MAVERIK FRANKS SAN TAN VALLEY, AZ 30.50
8. SHEA FREELAND PHOENIX, AZ 30.00
9. MICHAEL WILLIAMS LUKACHUKAI, AZ 20.00
10. BRODY BANNING LITCHFIELD, AZ 15.00
11. CADE HUBBELL PATAGONIA, AZ 12.00
12. NOAH HAVEN WINDOW ROCK, AZ 4.00
13. ISAIAH ETHINGTON DOLORES, CO 3.00
14. ZANE COMPTON FLORENCE, AZ 2.00
15. JAMES ARVISO GALLUP, NM 1.50
Jr - Bull Riding
Place Member Name City Points
1. BRADY TURGEON NEW RIVER, AZ 63.00
2. LOGAN REICHWALD APACHE JUNCTION, AZ 50.50
3. BEAU KELLEY COOLIDGE, AZ 38.00
4. JAXTON MORTENSEN PAULDEN, AZ 33.00
5. GAVIN SMITH QUEEN CREEK, AZ 31.00
6. WYATT PARKER CAMP VERDE, AZ 9.00
7. WYATT KRAFT WILLIAMS, AZ 9.00
8. GARRET HALL BUCKEYE, AZ 8.00
9. KOOPER HEIMBURG SAN TAN VALLEY, AZ 7.50
10. GARRETT WAGNER CLAYPOOL, AZ 6.00
Jr - Chute Dogging
Place Member Name City Points
1. COOPER ANDERSEN CASA GRANDE, AZ 79.00
2. ISAIAH ETHINGTON DOLORES, CO 45.00
3. KETCH KELTON MAYER, AZ 37.00
4. CASHTON WEIDENBENER QUEEN CREEK, AZ 33.50
5. SLADE KEITH STANFIELD, AZ 32.50
6. NOAH HAVEN WINDOW ROCK, AZ 30.00
7. BEAU KELLEY COOLIDGE, AZ 22.00
8. JAMES ARVISO GALLUP, NM 20.00
9. COOPER BATES FLORENCE, AZ 12.00
10. COIL WATCHMAN WHITERIVER, AZ 7.00
11. MICHAEL WILLIAMS LUKACHUKAI, AZ 4.00
Jr - Girl Goat Tying
Place Member Name City Points
1. KENZIE KELTON MAYER, AZ 54.00
2. MACIE FOWLIE PHOENIX, AZ 54.00
3. MARYN GUTIERREZ ELOY, AZ 40.50
4. KADENCE DORMAN CHINO VALLEY, AZ 37.00
5. CAYSEN WEIDENBENER QUEEN CREEK, AZ 29.00
6. MAYCEE MICHAELS WILLCOX, AZ 28.00
7. RAYNA BILLINGSLEY PHOENIX, AZ 26.00
8. SHAYNA WIMBERLY WICKENBURG, AZ 25.50
9. MADILYN TODD WILLCOX, AZ 21.00
10. SERENA HUBBELL PATAGONIA, AZ 20.00
11. DAISY HOWELL PARKS, AZ 20.00
12. JOHNNIE PARRY PHOENIX, AZ 19.00
13. ADI JO MARTIN PRESCOTT VALLEY, AZ 15.00
14. TIMBER WIMBERLY WICKENBURG, AZ 13.00
15. BRYLEE BANNING LITCHFIELD PARK, AZ 9.00
16. JADEN USHER GOODYEAR, AZ 9.00
17. JENNIFER RICKER DESERT HILLS, AZ 8.00
18. HALLIE JO CHEE LEUPP, AZ 7.00
19. BERLYN FRANKS SAN TAN VALLEY, AZ 5.00
Jr - Girls Breakaway
Place Member Name City Points
1. KENZIE KELTON MAYER, AZ 40.00
2. JANAE TODACHEENIE HOLBROOK, AZ 36.00
3. KADENCE DORMAN CHINO VALLEY, AZ 35.00
4. RAYNA BILLINGSLEY PHOENIX, AZ 24.00
5. JENNIFER RICKER DESERT HILLS, AZ 24.00
6. MADILYN TODD WILLCOX, AZ 23.00
7. MACIE FOWLIE PHOENIX, AZ 21.00
8. SHAYNA WIMBERLY WICKENBURG, AZ 19.00
9. SERENA HUBBELL PATAGONIA, AZ 19.00
10. TAYLER KENT CASA GRANDE, AZ 16.00
11. JOHNNIE PARRY PHOENIX, AZ 16.00
12. MAYCEE MICHAELS WILLCOX, AZ 13.00
13. CAYSEN WEIDENBENER QUEEN CREEK, AZ 13.00
14. MARYN GUTIERREZ ELOY, AZ 11.00
15. ADI JO MARTIN PRESCOTT VALLEY, AZ 9.00
16. JADEN USHER GOODYEAR, AZ 7.00
17. SHAELENE SINGER FLAGSTAFF, AZ 6.00
18. BRETT WOOLSEY MESA, AZ 5.00
Jr - Pole Bending
Place Member Name City Points
1. BRYLEE BANNING LITCHFIELD PARK, AZ 60.00
2. MARYN GUTIERREZ ELOY, AZ 40.00
3. BERLYN FRANKS SAN TAN VALLEY, AZ 38.00
4. MADILYN TODD WILLCOX, AZ 32.00
5. JADEN USHER GOODYEAR, AZ 31.00
6. ADI JO MARTIN PRESCOTT VALLEY, AZ 30.00
7. KADENCE DORMAN CHINO VALLEY, AZ 28.00
8. MACY MOORE HOLBROOK, AZ 23.00
9. RAYNA BILLINGSLEY PHOENIX, AZ 20.00
10. CARLY LONGO PHOENIX, AZ 20.00
11. JANAE TODACHEENIE HOLBROOK, AZ 19.00
12. KENZIE KELTON MAYER, AZ 19.00
13. SERENA HUBBELL PATAGONIA, AZ 18.00
14. TIMBER WIMBERLY WICKENBURG, AZ 15.00
15. TAYLER KENT CASA GRANDE, AZ 12.00
16. MAYCEE MICHAELS WILLCOX, AZ 8.00
17. CAYSEN WEIDENBENER QUEEN CREEK, AZ 8.00
18. SHAYNA WIMBERLY WICKENBURG, AZ 4.00
19. DAISY HOWELL PARKS, AZ 4.00
20. BRETT WOOLSEY MESA, AZ 3.00
21. HALLIE JO CHEE LEUPP, AZ 3.00
22. KIERSTEN BROCKETT SCOTTSDALE, AZ 2.00
23. MAKALA DEVANEY COOLIDGE, AZ 2.00
24. JENNIFER RICKER DESERT HILLS, AZ 1.00
Jr - Ribbon Roping (Roper)
Place Member Name City Points
1. KETCH KELTON MAYER, AZ 47.00
2. COOPER ANDERSEN CASA GRANDE, AZ 45.00
3. CASHTON WEIDENBENER QUEEN CREEK, AZ 41.00
4. JACE THORSTENSON SURPRISE, AZ 41.00
5. MAVERIK FRANKS SAN TAN VALLEY, AZ 33.00
6. SLADE KEITH STANFIELD, AZ 32.00
7. WHIP PETERSON PARADISE, AZ 29.00
8. JAMES ARVISO GALLUP, NM 22.00
9. ISAIAH ETHINGTON DOLORES, CO 21.00
10. RAYNA BILLINGSLEY PHOENIX, AZ 16.00
11. SHEA FREELAND PHOENIX, AZ 16.00
12. DENTON DUNNING SURPRISE, AZ 14.00
13. RAWLEY BEN PERIDOT, AZ 13.00
14. BRODY BANNING LITCHFIELD, AZ 8.00
15. COOPER BATES FLORENCE, AZ 7.00
16. DILLON CONNELLEY PHOENIX, AZ 7.00
17. ZANE COMPTON FLORENCE, AZ 5.00
18. AVERY MULLINS PHOENIX, AZ 4.00
19. CADE HUBBELL PATAGONIA, AZ 3.00
Jr - Ribbon Roping (Runner)
Place Member Name City Points
1. KENZIE KELTON MAYER, AZ 47.00
2. MACIE FOWLIE PHOENIX, AZ 45.00
3. MADILYN TODD WILLCOX, AZ 41.00
4. CAYSEN WEIDENBENER QUEEN CREEK, AZ 39.00
5. BERLYN FRANKS SAN TAN VALLEY, AZ 32.00
6. ADI JO MARTIN PRESCOTT VALLEY, AZ 31.00
7. JANAE TODACHEENIE HOLBROOK, AZ 29.00
8. KAYLEE COLLIER CHINO VALLEY, AZ 27.00
9. JENNIFER RICKER DESERT HILLS, AZ 18.50
10. TAYLER KENT CASA GRANDE, AZ 15.00
11. BOYCE KRAUT WITTMANN, AZ 15.00
12. MARYN GUTIERREZ ELOY, AZ 13.00
13. MAYCEE MICHAELS WILLCOX, AZ 12.50
14. MACY MOORE HOLBROOK, AZ 12.00
15. BRETT WOOLSEY MESA, AZ 9.00
16. BRYLEE BANNING LITCHFIELD PARK, AZ 7.00
17. JOHNNIE PARRY PHOENIX, AZ 5.00
18. MADISON MOORE HOLLBROOK, AZ 5.00
19. KADENCE DORMAN CHINO VALLEY, AZ 4.00
20. SERENA HUBBELL PATAGONIA, AZ 1.00
Jr - SaddleBronc
Place Member Name City Points
1. SLADE KEITH STANFIELD, AZ 70.00
2. WYATT KRAFT WILLIAMS, AZ 18.00
3. TREYTON SCHAFER SAN TAN VALLEY, AZ 9.00
Jr - Steer Riding
Place Member Name City Points
1. DENTON DUNNING SURPRISE, AZ 47.00
2. AVERY MULLINS PHOENIX, AZ 40.00
3. DARNELL HARVEY CHINLE, AZ 28.00
4. COIL WATCHMAN WHITERIVER, AZ 26.00
Jr - Team Roping (Header)
Place Member Name City Points
1. JACE THORSTENSON SURPRISE, AZ 53.00
2. COOPER ANDERSEN CASA GRANDE, AZ 42.00
3. MAVERIK FRANKS SAN TAN VALLEY, AZ 36.00
4. JANAE TODACHEENIE HOLBROOK, AZ 19.00
5. KENZIE KELTON MAYER, AZ 17.00
6. MADILYN TODD WILLCOX, AZ 17.00
7. SHEA FREELAND PHOENIX, AZ 16.00
8. SERENA HUBBELL PATAGONIA, AZ 16.00
9. KADENCE DORMAN CHINO VALLEY, AZ 16.00
10. CAYSEN WEIDENBENER QUEEN CREEK, AZ 10.00
11. COIL WATCHMAN WHITERIVER, AZ 8.00
12. JENNIFER RICKER DESERT HILLS, AZ 8.00
13. JAMES ARVISO GALLUP, NM 7.00
14. SHAELENE SINGER FLAGSTAFF, AZ 7.00
15. BRODY BANNING LITCHFIELD, AZ 6.00
Jr - Team Roping (Heeler)
Place Member Name City Points
1. KETCH KELTON MAYER, AZ 53.00
2. CASHTON WEIDENBENER QUEEN CREEK, AZ 42.00
3. SLADE KEITH STANFIELD, AZ 35.00
4. RAWLEY BEN PERIDOT, AZ 19.00
5. WHIP PETERSON PARADISE, AZ 17.00
6. DENTON DUNNING SURPRISE, AZ 17.00
7. DILLON CONNELLEY PHOENIX, AZ 16.00
8. CADE HUBBELL PATAGONIA, AZ 16.00
9. COOPER BATES FLORENCE, AZ 15.00
10. AVERY MULLINS PHOENIX, AZ 15.00
11. NOAH HAVEN WINDOW ROCK, AZ 13.00
12. BERLYN FRANKS SAN TAN VALLEY, AZ 10.00
13. JOHNNIE PARRY PHOENIX, AZ 8.00
14. STERLING FOWLIE PHOENIX, AZ 6.00
15. MICHAEL WILLIAMS LUKACHUKAI, AZ 6.00
Jr - Tie Down Roping
Place Member Name City Points
1. COOPER ANDERSEN CASA GRANDE, AZ 78.00
2. CASHTON WEIDENBENER QUEEN CREEK, AZ 54.00
3. ISAIAH ETHINGTON DOLORES, CO 37.00
4. NOAH HAVEN WINDOW ROCK, AZ 26.00
5. WHIP PETERSON PARADISE, AZ 23.00
6. JACE THORSTENSON SURPRISE, AZ 17.00
7. JAMES ARVISO GALLUP, NM 6.00
8. ZANE COMPTON FLORENCE, AZ 5.00